Studnie szczelne

Studnie szczelne znajdują zastosowanie przy budowie kanalizacji sanitarnej, przemysłowej, deszczowej. Szczelność studni jest podstawowym warunkiem prawidłowego funkcjonowania takich systemów. Zapobiega infiltracji wód gruntowych do kanalizacji, która prowadzi do zwiększenia ilości ścieków, a co za tym idzie - zwiększonych kosztów eksploatacji. Osuszanie terenu z wód gruntowych może z kolei prowadzić do zmian nośności podłoża gruntowego, co skutkuje zapadaniem się jezdni wokół studzienki, jak również może spowodować zarysowania i pęknięcia pobliskich konstrukcji budowlanych. Wydostawanie się ścieków do gruntu prowadzi do zanieczyszczenia wód gruntowych i skażenia środowiska

Prawidłowe odwodnienie dróg ma ogromny wpływ na komfort jazdy i bezpieczeństwo ich użytkowników. Budownictwo drogowe to obszar, w którym nie ma miejsca dla produktów o przeciętnej jakości. Zautomatyzowany proces produkcji zapewnia najwyższą jakość oferowanych przez nas wyrobów.


Wpusty betonowe

Wpusty służą do odprowadzania wody deszczowej z powierzchni np. jezdni, podwórka, itp. do sieci kanalizacji deszczowej. Ich dużą zaletą jest szybkie i proste podłączenie do sieci dzięki niewielkiemu ciężarowi, małym gabarytom poszczególnych elementów oraz gotowym przejściom szczelnym niektórych elementów.

W ofercie studnie szczelne wpusty betonowe firm: ZPB Kaczmarek, P.V. Prefabet Kluczbork, Betard.


Pliki do pobrania:

Plik PDF Studnie szczelne, prod. ZPB Kaczmarek - katalog
Plik PDF Formularz zamówienia, prod. ZPB Kaczmarek
Plik PDF Studnie, prod. P.V. Prefabet Kluczbork - katalog
Plik PDF Studnie betonowe, prod. Betard - katalog
Plik PDF Wpusty betonowe, prod. ZPB Kaczmarek
Plik PDF Wpusty betonowe, prod. PPHU Bialkowski

Produkty

1000 znaków pozostało