Przepustnice

Niebieskie przepustnice

Przepustnice międzykołnierzowe Socla

Przepustnice mają zastosowanie we wszystkich rodzajach instalacji. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań, możliwy jest optymalny dobór tych urządzeń do każdych warunków pracy.

Przepustnica międzykołnierzowa Socla, Efar lub T.I.S.

Przepustnice międzykołnierzowe są nieodzowne w każdej instalacji wodociągowej, gdzie pozwalają na kontrolowanie ilości dopływu wody, a w razie potrzeby — jego odcięcie. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu ruchu obrotowego specjalnego dysku umieszczonego wewnątrz komponentu. Obsługa przepustnicy międzykołnierzowej jest prosta, ale jej zastosowanie bardzo ważne, dlatego warto postawić na produkt sprawdzonej marki jak Socla, T.I.S. czy Efar — dostępny w naszej ofercie.

Niezawodne przepustnice międzykołnierzowe uznanych producentów

Przygotowaliśmy ofertę przepustnic międzykołnierzowych zaufanych producentów — Efar, Socla oraz T.I.S. Stanowi to gwarancję profesjonalnego wykonania, a także zastosowania tworzyw i elementów wysokiej jakości zapewniających niezawodne działanie. Produkty te znakomicie sprawdzą się w każdej sieci wodociągowej, w tym również przemysłowej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty przepustnic!

W ofercie przepustnice firm: Socla, Efar, T.I.S.

Pliki do pobrania: