Wodomierze

Wodomierz smart

Wodomierz elektroniczny z impulsatorem / odczytem radiowym

Wodomierze pozwalają określić zużycie wody. Wszystkie wodomierze posiadają tak zwany próg rozruchu, poniżej którego nie dokonują pomiaru wody, która przez nie przepływa.

W ofercie wodomierze firmy Powogaz.

Wodomierz elektroniczny

Wodomierz odpowiada za monitorowanie zużycia wody w instalacjach wodociągowych, co służy nie tylko do ustalania wysokości opłaty na koniec okresu rozliczeniowego. Odczyty z tego rodzaju mierników mogą też pomóc w określeniu ilości wody wykorzystywanej w przedsiębiorstwie, pozwalając na podjęcie działań optymalizujących pracę zakładu przemysłowego albo innego obiektu. Zaopatrzenie się w niezawodny wodomierz elektroniczny wysokiej klasy jest więc koniecznością, dlatego w firmie Akwa-Terma oferujemy sprzęt cenionej marki Powogaz.

Niezawodne wodomierze radiowe Powogaz

Przygotowaliśmy ofertę wodomierzy pochodzących od uznanego producenta Powogaz, które wyróżniają się wieloletnią solidnością, precyzją pomiaru, a ponadto zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań. Urządzenia dostępne w Akwa-Terma pozwalają bowiem na zamontowanie nadajnika radiowego umożliwiającego odczyt zdalny. Dzięki temu kontrola zużycia wody staje się znacznie prostsza i efektywniejsza, a przy tym nie wpłynie na możliwość korzystania z instalacji.

Wodomierz z impulsatorem do zakładów przemysłowych i obiektów użyteczności publicznej

Wodomierz z odczytem radiowym z naszej firmy — zależnie od wybranego modelu — znakomicie nadaje się do określania zużycia zarówno wody ciepłej, jak i zimnej w rozmaitych zakładach przemysłowych. Oferujemy też produkty sprzężone przeznaczone specjalnie do miejsc, w których pobór wody jest zróżnicowany, w tym hoteli, szpitali, szkół bądź obiektów użyteczności publicznej. Wodomierze radiowe Powogaz to sprzęt wykonany z doskonałą starannością oraz wykorzystaniem trwałych materiałów.

Oferta wodomierzy elektronicznych od Akwa-Terma

Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo wysokiej jakości wodomierza z impulsatorem do instalacji pionowej, poziomej, czy skośnej, w naszej ofercie znaleźć można urządzenia przeznaczone do różnorodnych zastosowań. Prowadzimy sprzedaż rozmaitych modeli, z którymi mogą zapoznać się Państwo dzięki załączonym katalogom produktowym. W połączeniu z odpornością na silne pole magnetyczne lub innymi udogodnieniami nasze wodomierze elektroniczne stanowią idealny wybór na długi czas. Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Pliki do pobrania:

Wodomierz
Niebieski i czerwony wodomierz