Zawory kulowe kołnierzowe

Zawór kulowy kołonierzowy Efar

Zawór zwrotny kołnierzowy kulowy

Zawory kulowe ze względu na wysoką szczelność i łatwą obsługę (do zamknięcia wymagają tylko 1/4 obrotu) są bardzo szeroko stosowane od budownictwa, poprzez przemysł do wydobycia ropy naftowej włącznie. Pełnią typową funkcję otwórz/zamknij ze względu na stromą charakterystykę uniemożliwiającą np. regulację.

Zastosowania domowe:

  • odcięcie wody ciepłej i zimnej;
  • odcięcia wody CO;
  • kurki gazowe;

Zastosowania przemysłowe

  • zawory odcinające w przemyśle rafineryjnym i chemicznym, spożywczym;
  • kurki na rurociągach gazowych;
  • automatyczne zawory odcinające;
  • zawory podwodne przy wydobyciu ropy;

Zawór zwrotny kołnierzowy

Jako profesjonalna firma działająca od wielu lat na rynku instalacyjnym w naszej ofercie nie mogło zabraknąć kulowych zaworów kołnierzowych przeznaczonych do zarówno domowych, jak i przemysłowych instalacji związanych z procesem przesyłu mediów, na przykład gazów, wody czy środków chemicznych. Oferujemy wyłącznie najlepsze zawory zwrotne pochodzące od sprawdzonych producentów. Są to wyroby solidne, trwałe, łatwe w montażu i obsłudze oraz co bardzo ważne – wyróżniające się wysoką szczelnością. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą zaworów kołnierzowych – zamówisz u nas m.in. zawór kołnierzowy typu WK 2A do wody lub zawór kulowy kołnierzowy typu WK 4A do gazu.

Dlaczego warto wybrać wyroby Akwa-Terma?

Celem naszej firmy jest zapewnienie szerokiego asortymentu wysokiej jakości produktów, które usprawnią działanie każdej instalacji, przedsiębiorstwa, gospodarstwa domowego czy inwestycji. Gwarantujemy przystępne ceny, fachowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiednich rozwiązań dopasowanych do potrzeb i oczekiwań Klientów, szybki i bezpieczny transport zamówionych towarów oraz profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy. Osoby zainteresowane świadczonymi przez nas usługami lub ofertą kołnierzowych zaworów zwrotnych zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i dostarczymy niezbędnych informacji.

Pliki do pobrania:

Zawory kulowe kołnierzowe do wody:
Zawory kulowe kołnierzowe do gazu:
Niebieski zawór kulowo kołnierzowy do wody