Optymalizacja instalacji za pomocą aplikacji Go Remote od Grundfos

Aplikacja GO Remote umożliwia zdalne monitorowanie systemów pomp i sterowanie nimi, a także generowanie raportów i uzyskiwanie dostępu do szeregu ustawień konfiguracji, dzięki czemu można zaoszczędzić cenny czas instalacji i upewnić się, że instalacje klientów działają z optymalnymi ustawieniami.

Główne powody, dla których warto wybrać aplikację GO REMOTE

Specjaliści od pomp Grundfos
  • Możliwość zdalnego sterowania pompami: Skorzystaj z aplikacji, aby zdalnie sterować pompami oraz monitorować je i nadzorować takie czynniki, jak punkty pracy, zużycie energii, prędkość i temperatura itp.

  • Generowanie raportów dotyczących pomp: Generowanie raportów PDF, które można przekazać klientom zaraz po zakończeniu instalacji.

  • Łatwe rozwiązywanie problemów: Uzyskaj pomoc w rozwiązywaniu problemów, która podpowie Ci, co jest nie tak i jak to naprawić.

POBIERZ APLIKACJĘ GO REMOTE JUŻ TERAZ!

Równoważenie hydrauliczne wreszcie stało się łatwe!

Hałas w grzejnikach, nierównomiernie rozprowadzone ciepło, zużywanie zbyt dużej ilości energii — to typowe skargi od klientów. Możemy jednak zaoferować łatwy sposób, aby je zażegnać: równoważenie hydrauliczne za pomocą aplikacji GO Balance. Aplikacja GO Balance umożliwia zdalne przeprowadzenie równoważenia hydraulicznego w czasie rzeczywistym, w oparciu o pomiar rzeczywistego przepływu w dalszej części instalacji grzewczej. Może pomóc zrównoważyć system w mniej niż godzinę, czyli do pięciu godzin szybciej niż tradycyjne metody, i zapewnić klientom nawet 20-procentową oszczędność energii!

Dlaczego GO BALANCE jest doskonałym towarzyszem pracy?

  • Zdalne równoważenie grzejników: Uzyskaj instrukcje krok po kroku dotyczące całego procesu równoważenia grzejników, ogrzewania podłogowego lub systemów łączonych. To sprawna, szybka metoda, która w porównaniu z tradycyjnymi sposobami pozwala oszczędzić czas.

  • Generowanie raportów dotyczących pomp: Gdy system zostanie zrównoważony, automatycznie wygeneruje się raport, który można przechowywać w aplikacji i wysyłać pocztą e-mail bezpośrednio do klientów.

  • Dostęp do archiwalnych wyników równoważenia: Wszystkie archiwalne wyniki procesu równoważenia są łatwo dostępne za pośrednictwem aplikacji, pomagając Tobie i Twoim klientom być na bieżąco.

Źródło: Grundfos