gazomierz miechowy mieszkaniowy

Gazomierz mieszkaniowy miechowy

Gazomierze służą do pomiaru objętości przepływającego gazu całkujący lub sumujący objętość gazu przepływającego przez gazomierz w danym czasie.

W ofercie gazomierze miechowe, rotorowe, turbinowe, ultradźwiękowe firmy Intergaz.


Pliki do pobrania:

Plik PDF Gazomierz BK-G4M /130 V1,2, prod. Intergaz - karta katalogowa


Gazomierze mieszkaniowe

W Akwa-Terma oferujemy różnego rodzaju gazomierze domowe oraz przemysłowe firmy Intergaz — miechowe, rotorowe, turbinowe, ultradźwiękowe. Wszystkie proponowane przez nas produkty wyróżniają się trwałością, wysoką jakością oraz precyzją działania. Wyprodukowane są ze starannością oraz z zachowaniem wszelkich norm i standardów jakości. Ich instalacja, zarówno w domach, jak i przedsiębiorstwach, ułatwia pomiar objętości przepływającego gazu przez gazomierz w danym czasie.

Gazomierz mieszkaniowy miechowy — wysokiej jakości urządzenie pomiarowe

Dostępny w naszej ofercie gazomierz mieszkaniowy typu BK-G4M V1,2 zaprojektowany został z myślą o wykonywaniu pomiaru zużycia gazu w danym czasie w gospodarstwach domowych, w których korzysta się z podgrzewaczy wody („Junkers”) lub kuchenek gazowych. Spośród innych produktów wyróżnia go cicha i bezawaryjna praca, dokładność pomiarów oraz stabilność metrologiczna. Jest odporny na działanie pola magnetycznego, wytrzymały oraz skutecznie zabezpieczony przed wszystkimi obecnie znanymi rodzajami ingerencji i manipulacji. Do gazomierza miechowego typu BK-G4M V1,2 można podłączyć nadajnik impulsów oraz moduły zdalnego odczytu.

Akwa-Terma — najlepszy dostawca armatury instalacyjnej, przemysłowej i do sieci zewnętrznych

Gazomierz miechowy to podstawowe wyposażenie każdej szafki gazowej. Jeśli szukasz dobrej jakości gazomierza do domowej lub przemysłowej instalacji — koniecznie zapoznaj się z ofertą Akwa-Terma. Na rynku instalacyjnym działamy już od 1993 roku. Od tego czasu naszym Klientom dostarczamy najlepszą armaturę przemysłową do budowy zewnętrznych sieci wodnych, gazowych i kanalizacyjnych. Zapewniamy konkurencyjne ceny, profesjonalną obsługę, doradztwo oraz szybką realizację zamówień. Serdecznie zachęcamy do współpracy, a w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

Produkty

1000 znaków pozostało